Najlepsze gry na slotach z motywem Halloween

Jesień to pora roku, w której rzeźbione są dynie, prześcieradła są dziurawe, a hasło ?cukierek albo psikus? jest coraz to częściej słyszalne. Czy jest lepszy sposób na wejście w klimaty duchów, upiorów i strachów niż granie w najlepsze automaty z motywem Halloween? Co dokładnie one zawierają, co jest w nich takiego dobrego i który dostawca oferuje najlepsze?

Nie zawsze jednak wiadomo jaką grę z motywem Halloween wybrać w polskie kasyno online. W tym artykule prezentujemy najlepsze automaty z motywem przewodnim Halloween. A zatem zachęcamy do poczytania!

Mental od Nolimit City

Deweloper Nolimit City stworzył kolejny hitowy automat na gry o nazwie Mental. Dźwięki i efekty wizualne są niepokojące, ale to właśnie sprawia, że ??ta gra jest tak wyjątkowa i ekscytująca. Gra się na 5 bębnach i jest ponad milion sposobów na wygraną.
W tym slocie istnieje 8 dodatkowych funkcji, z których być może najlepszą z nich jest funkcja darmowych spinów. Zablokuj początkowo 10 darmowych spinów i zwiększ mnożniki do 9999x, aby uzyskać dużą potencjalną wygraną.

RTP na slocie Mental wynosi 96,08%, co dość dobrym wynikiem dla tego typu slotów. Maksymalna wygrana jest ustalona na olbrzymią stawkę 66 666x. Jest to niezwykle atrakcyjny slot halloweenowy, dlatego zajmuje on wysokie miejsce liście najlepszych automatów na Halloween.

Fat Drac od Push Gaming

Firma Push Gaming stworzyła świetny automat z maksymalną wygraną 50 000x wybrana stawka. Fat Drac to trzecia gra z serii ?Fat? i jest oparta na hrabim Drakuli i wykorzystuje kolorowy motyw wampirów. To świetnie wyglądający automat dla tych, którzy doceniają wygląd i grafikę gier na slotach.
Gra posiada 5 bębnów i 40 linii wygrywających, a współczynnik RTP jest znacznie powyżej średniej i wynosi 96,57%. Jeśli chcesz wywalczyć maksymalną wygraną, to najlepszą szansą jest skorzystanie z funkcji Bańka Błyskawicznej Nagrody, w której Fat Drac wyląduje na bębnach, aby ujawnić natychmiastową nagrodę do 50 000x Twojej całkowitej postawionej stawki.

Evil Goblins xBomb od Nolimit City

Evil Goblins xBomb to nazwa gry 6-bębnowego automatu od Nolimit City. Projekt Evil Goblins xBomb może sprawiać wrażenie starszego automatu, ale jest to nowość, która została wydana w 2021 roku i ma nieco wyższy niż przeciętny RTP na poziomie 96,14%.

Przy wysokiej częstotliwości trafień wynoszącej 40,47% i wysokiej zmienności, maksymalna wypłata jest bardzo hojna i wynosi 31 969x Twojej całkowitej stawki na spin. Przerażający dźwięk i wybuchowe efekty wizualne sprawią, że będziesz chciał grać w tę grę częściej, ponieważ posiada ona mnóstwo dodatkowych funkcji, którymi możesz się cieszyć. Najlepszą z nich są prawdopodobnie obroty Goblins Feast Spins, w których dodawane są mnożniki dla potencjalnie dużych wypłat.

Jeśli doświadczyłeś mechaniki xBomb w ekscytującej morskiej przygodzie Nolimit City Das xBoot, to z pewnością spodoba się Tobie i ta. Może nie ma takiego samego strachu jak w Mental, jeśli chodzi o dźwięk i grafikę, ale motyw przewodni jest odpowiedni dla klimatu Halloween.

Full Moon Fortunes od Playtech

Playtech stworzył klasyk, który przetrwał próbę czasu. Full Moon Fortunes został wydany w 2013 roku, ale do dziś cieszy się nim wielu graczy, a to dzięki niesamowitej ścieżce dźwiękowej i wilkołakom spragnionym krwi.

Slot posiada 5 bębnów z 20 liniami wypłat i posiada RTP 94,02%. Chociaż jest to znacznie mniej niż w przypadku innych automatów w naszej liście, to jednak wysoka zmienność jest jednym z powodów, dla których jest to ulubiony automat wśród graczy.

Maksymalna wygrana wynosi 12 500x stawki. Warto skorzystać z funkcji darmowych spinów Night of the Full Moon oraz mnożnika Dr Blackwood dzięki któremu do zgarnięcia jest 25-krotność mnożników.

Immortal Romance od Microgaming

Microgaming wyprodukował kilka fantastycznych automatów na przestrzeni lat, ale Immortal Romance jest jednym z tych Halloweenowych automatów, które nigdy nie straciły blasku. Stworzony w 2011 roku ten popularny automat do gry o wampirach, został stworzony zgodnie z filmem Saga Zmierzch Breaking Dawn.

Śledź paranormalne przygody Amber, Troya, Michaela i Sarah na drodze do maksymalnych wygranych, grając na 5 bębnach i z 243 sposobami na wygraną. RTP w tej grze jest znacznie powyżej średniej i wynosi 96,86%.

Ten slot jest pełen dodatkowych funkcji. Najlepszą z nich jest prawdopodobnie funkcja Chamber of Spins, w której możesz wybrać jedną z głównych postaci, aby cieszyć się od 10 do 25 darmowymi spinami. Przy dostępnych mnożnikach 1-6x istnieje szansa na przyzwoite wypłaty.

Book of Shadows od Nolimit City

Book of Shadows to kolejny topowy tytuł od producenta. Nolimit City. Cała akcja Book of Shadows odbywa się na 5 bębnach z 10-20 liniami wygrywającymi, w zależności od liczby rzędów w grze w danym momencie. RTP jest nieco powyżej średniej i wynosi 96,01-96,19%, a zmienność jest niezwykle wysoka. Maksymalna wygrana wynosi 30 338 x stawka, co jest wysoką wartością, a większe wygrane są dostępne w funkcji Free Spins, ale nie w grze podstawowej.

Podsumowanie

Wybierając najlepszy automat z motywem Halloween, warto kierować się:

  • ilością bębnów;
  • ilością linii wypłat wygranych;
  • producentem, czyli ważne, aby należał do czołówki deweloperów gier hazardowych online;
  • grywalnością;
  • ilością mnożników;
  • posiadaniem specjalnych funkcji;
  • poziomem współczynnika RTP;
  • poziomem jakości grafiki i dźwięku