KSW 51 już w sobotę! Kogo zobaczymy na gali?

ksw 51 live zagrzeb

Fani zapewne będą szczęśliwi z informacji jaką dostarczyła polska federacja. Gala ksw 51 zaplanowana została na 9. Listopada w Zagrzebiu na Arena Zagreb. Federacja ksw ponownie zachwyca wspaniałą kartą walk w mma i zawodników mma jacy będą walczyć na nadchodzącej gali.

Rywalizacja wieczoru to gigantyczna bitwa w kategorii ciężkiej w którym Pudzian powalczy z Erko Junem. Dla reprezentanta z Bałkanów bitwa z dawnym strongmanem będzie najtrudniejszym dotychczasowym wyzwaniem w mieszanych sztukach walki. Jun pokonał jak dotąd Popka Monstera, Tomka Oświecińskiego ale również Akopa Szostaka.

Dla Pudziana starcie na ksw 51 to wielki powrót po 2 porażkach z rzędu ? z Karolem Bedorfem jak także Szymonem Kołeckim. Na gali konfrontacji sztuk walki 51 na żywo będziesz mógł ponadto oglądać 8 różnych innych konfrontacji w tym wielki hit w którym Mańkowski zmierzy się z Vaso Bakoceviciem. Gala konfrontacji sztuk walki 51 będzie relacjonowana w płatnym systemie a transmisja online udostępniona będzie na kanale ksw ppv tv w telewizji satelitarnej lub kablowej oraz internecie.

KSW 51 na żywo. Transmisja live online i kanały live stream

Gale federacji wyróżniają się wielkim zainteresowaniem sympatyków mma, którzy zapełniają największe hale w Polsce ale także Europie. Sporo osób wybiera natomiast szansę oglądania transmisji gal ksw na żywo online a także w tv dzięki płatnym streamom ppv a także darmowym transmisjom z wybranych gal.

W współczesnych czasach, kiedy ludzie bardzo chętnie korzystają z internetu i najnowocześniejszych systemów technicznych, niesłychanie popularne stały się transmisje tv w internecie. Kibice mma korzystający z sieci internet szczególnie regularnie poszukują wiedzy o tym gdzie oglądać widowiska sportowe poprzez Internet. Tak samo jest w wypadku gal mma ksw, jakie są bardzo chętnie oglądanymi transmisjami stream w internecie.

Polska federacja konfrontacji sztuk walki w minionych latach przyzwyczaiła nas, iż jedna z gal jest bezpłatna i relacjonowana na głównym kanale polsatu. Galę ksw 51 będzie można śledzić na płatnym kanale live Ksw ppv tv dostępnym przez internet za pośrednictwem portalu internetowego, ale również w cyfrowym polsacie jak również w pewnych telewizjach kablowych.

KSW 51 w pay-per-view czy za free? Gdzie wykupić dostęp?

Oficjalna stacja KSW TV to obecnie szczególne miejsce w którym legalnie i w najlepszej jakości będzie można obejrzeć transmisję gali live online czy też w telewizjach z gali ksw 51. Transmisja w płatnej usłudze ksw ppv będzie otwarta dla klientów z Polski a także tych mieszkających poza granicami kraju. Dlatego także osoby szukające informacji o tym czy udostępniona będzie transmisja live z gali ksw za free, podkreślamy że najbliższa gala nie będzie transmitowana za free.

Aby kupić możliwosć oglądania i dostęp do ksw stream trzeba przejść na serwis internetowy internetową ksw tv a także założyć konto. W kolejnym kroku można wyszukać metodę płatności a także walutę (oprócz złotówek udostępniane są również dolary USD, euro EUR ale również funty GBP). Po poprawnym założeniu konta a także opłaceniu zamówienia, użytkownik po chwili odbierze możliwosć oglądania i dostęp do najbliższej hitowej gali przekazywanej poprzez ksw tv. Oprócz emisji online nabywca może w trakcie oglądania przewijać transmisję gali oraz włączać pauzę, dzięki czemu nie straci chociażby sekundy z całej gali ksw. Dodatkowo wykupując transmisję ppv do transmisji live, przez kolejne 72 godziny po zakończeniu gali klient może odtworzyć pełną transmisję na żywo.

Typuj KSW: Zobacz gdzie grać w zakładach online?

Karta walk gali KSW 51

Jak już nadmieniliśmy na kolejnej gali ksw 51 uda się zobaczyć aż dziewięć konfrontacji w mma w których kilka zapowiada się nadzwyczajnie atrakcyjnie z uwagi na to, iż wojować będą najsilniejsi wojownicy należący do organizacji. Na ksw 51 live będzie można oglądać walki z udziałem takich wojowników mma jak Erko Jun czy Mariusz „Pudzian” Pudzianowski a w kilku z zaplanowanych rywalizacji stawką będzie mistrzowski pas. Poniżej opisujemy pełną aktualną listę walk w ksw zaplanowanych na galę ksw 51: Pudzianowski ? Jun, Mańkowski ? Bakocević, Racić ? Stasiak, Pejić ? Torres, Ilic ? Kęsik, Delija ? Stojnić, Erslan ? Rodriguez, Szymański ? Janicić, Kaszubowski ? Rakas, Przybysz ? Krusić.