KSW 50 w Londynie: poznaliśmy wszystkie walki

Przed nami kolejna gala która odbędzie się 14. września 2019 na wembley arena w SSE Arena Wembley. Wielbiciele mma zapewne będą wyraźnie zadowoleni z listy konfrontacji, które zostały zaplanowane na kolejną galę ponieważ ponownie będziesz mógł obserwować najsolidniejszych zawodników.

W rywalizacji wieczoru brytyjczyk de Fries powalczy z Damianem Grabowskim o pas w wadze ciężkiej. W sumie na hitowej gali zobaczymy aż 4 walki o mistrzowskie pasy ksw. Pasów bronić będą Tomasz Narkun jak również Roberto Soldić. Również o mistrzowski pas w kategorii lekkiej stoczy walkę Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. W sumie na kolejnej gali zaplanowanych zostało 9 starć.

KSW 50 live w tv i internecie

Organizacja ksw przyzwyczaiła już, iż najważniejsze gale, jakie realizuje udostępnia tylko w płatnej usłudze usługi ksw tv ppv. Transmisja konfrontacji sztuk walki 50 live też dostępna będzie w usłudze ksw ppv – stream hitowej gali w internecie kosztować będzie 40 pln.

Galę KSW 50 można będzie też śledzić w telewizji satelitarnej lub kablowej, wykupując usługę transmisji u swojego operatora np. telewizja kablowa, tv satelitarna. Cena jest uzależniona od operatora, ale jest ona przeważnie przybliżona do ceny, za jaką wolno uzyskać dostęp do transmisji na żywo internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja przez internet gali konfrontacji sztuk walk 50 dostępna będzie po kupnie systemu ppv udstępnionej na witrynie internetowej usługi ksw na żywo. By wykupić, nie trzeba mieć zatwierdzonej transakcji z żadną telewizją czy platformą live. Wystarczy przejść na serwis ksw tv, wyszukać rodzaj płatności i dokonać zakupu.

KSW 50 ? jak kupić PPV?

Proces uzyskania dostępu do transmisji na żywo ksw ppv jest szczególnie prosty. Na początek trzeba przejść na witrynę usługi ksw tv i zarejestrować nowe konto ? aktywując je przez adres pocztowy lub wpisując się kontem z portalu Facebook. Otworzenie i rejestracja konta jest całkiem darmowa.

Po założeniu konta należy przejść do systemu płatności i wybrać idealną metodę ? przelew natychmiastowy lub kartę kredytową. Po opłaceniu można rozpocząć oglądanie ? online czy też korzystając z przewijania powracać do najlepszych momentów hitowej gali. Dodatkowo po ukończeniu gali poprzez kolejne 72 h można odtwarzać całkowitą transmisję.

Transmisja w internecie ksw ppv zsynchronizowana jest do popularnych przeglądarek internetowych i udostępniona jest na ekranach laptopów i urządzeń przenośnych. Niestety na owy czas konfrontacja sztuk walki nie prezentuje aplikacji, która prezentowałaby transmisję na żywo online, zatem też jednym rodzajem jest obejrzenie poprzez przeglądatkę internetową.

Sprawdź też: kogo zobaczymy na karcie walk gali KSW 51?

KSW 50 ? kto wystąpi na gali?

Jak już wspomnieliśmy na fanatyków ksw czekają aż 4 starcia o pasy mistrzów co zapewne stworzy ogromne widowisko. Łącznie na gali mma zostało zaplanowanych dziewięć walk na karcie a aktualna karta konfrontacji w ksw prezentuje się następująco.

Karta walk gali KSW 50 w Londynie
Philip de Fries – Luis Henrique
Tomasz Narkun – Przemysław Mysiala
Roberto Soldić – Patrik Kincl
Norman Parke – Marcin Wrzosek
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
Dricus du Plessis – Joilton Santos
Aleksandra Rola – Cathrine Costigan