Fortuna, Totolotek, LV BET – gdzie grać w zakładach online?

Ustawa hazardowa 2017 wzbudzająca kontrowersje weszła w życie. Komisja Europejska umorzyła postępowanie w sprawie polskiej z tego tytułu. Określa to, iż ustawa hazardowa jest w pełni zgodna z prawem unijnym.

W myśl nowej ustawy, wszystkie firmy oferujące obstawianie zakładów sportowych wzajemnych zmuszony jest do posiadania zezwolenia Ministerstwa Finansów. Zakłady u nielegalnych bukmacherów internetowych, wiąże się z czynnościami karnymi.

Legalne bukmacherzy firmy czyli kto?

Na rodzimym rynku od dużej liczby lat jest kilka pierwszych sposobów zakładów sportowych. Przeważnie, są to więc bukmacherzy naziemni, którzy wykonują jeszcze działalność za pośrednictwem Do listy legalnych, zaliczyć należy: Fortunę, STS (Star-Typ Sport), forBet, Totolotka, eToto, Milenium zakłady bukmacherskie, LVBet, Totalbet i Superbet (licencja zdobyta niedawno).

Wiele firm ogłasza swoją chęć do uzyskania zezwolenia na polski rynek bukmacherów. Często mówi się o zainteresowaniu takich firm – bukmacherów jak Expekt, bwin ale również BetClic. Niestety, jednakże większość zgłoszeń związanych z potwierdzeniem zezwolenia. zostaje szybko zbanowane. Dlatego także ciężko rozpoznać na jakim etapie są dążenia ale także jakie możliwości na pozytywne zbadanie sprawy posiadają te internetowe firmy.

Przeczytaj też: https://bukmacherskiezaklady.org/2019/09/ksw-50-w-londynie-poznalismy-wszystkie-walki/

Dlaczego rozgraniczono bukmacherów?

Podmioty świadczące typowanie w Polsce, muszą przekazywać podatek. To normalna kolej rzeczy, do jakiej jednakowoż nie stosowały się zagraniczne internetowe podmioty. Z tegoż tytułu, czerpały dochody (mniejsze koszty, większa ilość użytkowników). Uczciwość rynku bukmacherskiego naprawia w pewnym stopniu tzw. ustawa hazardowa 2017.

Każdy podmiot oferujący zakłady wzajemne, musi regularnie rozliczać się z państwem. Wszystkie podmioty – bukmacherzy są według ustawy równi, zatem też wyrównują się również szanse zarobku poszczególnych bukmacherów. Przedtem, niesłychanie często spotykano sytuację, w jakiej zagraniczne zakłady (mające siedzibę na Malcie albo Gibraltarze), czerpały z bardzo przyjaznego tam prawa. Z tego tytułu, proponowano także wyjątkowo korzystne kursy (niższa marża), co zachęcało skutecznie klientów.

Chociaż najnowsza ustawa nie jest wyjątkowa, można przyznać, iż rozgranicza kwestie ustawodawcze, do niedawna pozostające niejasnymi. W przyszłości projekt ten może zostać nowelizowany, każdy bukmacher przebywający na terytorium Polski, ma obowiązek przestrzegać obecnie przyjętej ustawy. Chcesz poznać ofertę bukmachera Fortuna? Sprawdź recenzję tej firmy i innych bukmacherów w serwisie meczelive.tv