Jak działają bukmacherzy?

Bukmacher to spolszczenie anglojęzycznego słowa bookmaker, składającego się z dwóch innych book- zakład i make- robić, dosłownie więc tłumacząc bukmacherzy to osoby robiące zakłady. Bukmacherzy dzielą się na internetowych, którzy zwolnieni są z płacenia dziesięcioprocentowego podatku i naziemnych, którzy funkcjonują w normalnych lokalach. Obecnie bukmacherzy to nie tylko zakłady sportowe, ale również poszerzona oferta o zakłady na żywo, sport na żywo, kasyno, poker czy wirtualne gry. Coraz więcej bukmacherów posiada również aplikację na urządzenia mobilne, dzięki czemu typowanie jest teraz łatwiejsze niż wcześniej.

Bukmacherzy na bazie posiadanych, gromadzonych i zdobywanych przez długi czas szczegółowych statystyk określają prawdopodobieństwo wystąpienia konkretnych zdarzeń, po czym wystawiają je do ?obstawienia?. Nadają też konkretnym zdarzeniom dane stawki, biorąc pod uwagę możliwość jego wystąpienia. I tak im większa szansa, że zdarzenie się wydarzy, tym mniejsze pieniądze może wygrać gracz. Jeżeli  wytypuje wszystkie zdarzenia poprawnie, wówczas wygrywa.

W innym przypadku pieniądze, te które obstawił grający (czyli stawkę) idą w ręce zakładów bukmacherskich. Bukmacherzy w dużej mierze bazują na hazardzistach, wystawiając coraz to większe oferty. Tyczy się to głownie, ze względu na nieograniczona przestrzeń, bukmacherów internetowych. Dziś można obstawiać nie tylko podstawowe dyscypliny jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy tenis, ale i lekkoatletykę, tenis stołowy, wyścigi formuły 1, a nawet rugby, futbol amerykański czy krykiet. Zagraniczni oferują również zdarzenia nie- sportowe, wybory prezydenckie itp. Chcąc przyciągnąć większe rzesze graczy, bukmacherzy proponują przeróżne promocje, programy lojalnościowe z nagrodami i systemy.

Przez całą dobę mozesz sprawdzać najlepsze typy dnia oferowanych online.

Latest Comments
 1. reimida
 2. google ads plus advertising
 3. yahoo
 4. Fran
 5. reiki spiritual healing
 6. Tobias
 7. Aaliyah
 8. hq.craigmaginnis.com
 9. home
 10. Www.ltdlawfirm.com
 11. Tommy
 12. Racing games
 13. warlordsofdraenorguide.pw
 14. non-resident tax

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.