Co to są bukmacherzy?

Bukmacherzy to ludzie, lub instytucje zajmujący się przyjmowaniem zakładów pieniężnych na zakłady sportowe i zdarzenia losowe. Zakłady przyjmowane są przed zdarzeniem albo w jego trakcie (na żywo). Bukmacherzy na podstawie szczegółowych statystyk, prowadzonych przez długie lata, ostatnich wyników podmiotów, a także okoliczności, takich jak miejsce spotkania, czynniki atmosferyczne, kartki, morale czy kontuzje, jak również na podstawie prawdopodobieństwa ustalają stawki na konkretną drużynę, czy zawodnika. Im prawdopodobieństwo wystąpienia danego wyniku jest mniejsze, tym większa jest na nie stawka.

Oglądaj codziennie skróty meczów z najważniejszych boiskowych wydarzeń! Te oscylują z reguły w granicach 1,1 zł do kilkunastu złotych (za przykładowo rzadko występujące w koszykówce remisy), a nawet i kilkadziesiąt czy kilkaset złotych, w przypadku zakładów długoterminowych, jak na przykład wytypowanie zwycięzcy mistrzostw świata rok przed zawodami, czy odgadnięcie kto wygra wybory które odbędą się dajmy na to za 2 lata. Bukmacherzy to również ludzie, którzy grają w zakładach bukmacherskich, nie przygotowują zakłady, a obstawiają je.

 

Bukmacherzy w znacznym stopniu przyczyniają się do wzbogacania kraju, w ciągu ostatnich lat konsekwentnie rośnie suma, wpływająca na ten cel do budżetu Skarbu Państwa, z tytułu opodatkowania umów- zakładów wzajemnych, które wynosi 10 %. W 2004 roku była to suma 60 milionów złotych, w 2009 już niemal sto! Wybierając bukmachera warto też zapoznać się jacy bukmacherzy mają opinie wśród profesjonalnych i innych początkujących graczy. Bukmacherzy przenoszą się więc do Internetu, gdzie zwolnienie są z podatku, co jest bardzo pozytywne dla grających, a pozostawiając tym samym na przegranej pozycji zakłady naziemne. Sprawdź także oferty kasyn online w których jedną z najpopularniejszych gier jest ruletka.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.